Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi


Kış Bahçesi

Kış bahçesi, cam balkon sistemleri kullanılarak dekoratif şekilde dış mekanların kapatılması ile elde edilen özel alanlardır. Ekstra yaşam alanı kazanılması amacı ile yapılan kış bahçesi modelleri, farklı seçenekler ile tasarlanabilir. Sürmeli ya da katlanır cam sistemleri kullanılarak kapatılan kış bahçesi için, isteğe bağlı olarak cam tavanlar da uygulanabilir. Hatta cam tavanlar açılır kapanır, sabit ya da bir bölümü açılır şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca camlar farklı renk seçenekleri ile de tercih edilebilir. Cam tavan tercih edilmezse, branda ya da pergole şeklinde de tavan kapatma yapılabilir.

Kış bahçesi son zamanlarda işletmelerin en çok tercih ettiği dekorasyon modelleri olmaktadır. Açık havada hissi yaratarak, müşterilerin yaz kış fark etmeden oturacakları ekstra alanlar ile işletmelere kullanım alanı olarak verim sağlanır. Kış bahçesi sistemleri dayanıklı yapısı ile, uzun yıllar boyunca kullanılacak dekoratif sistemlerdir. Tasarımında kullanılan çelik taşıyıcılar sayesinde cam sistemleri kesinlikle deformasyona uğramaz. Her zaman aynı kalitede kullanılır.

Kış Bahçesi Fiyatları

İstanbul Kış bahçesi sistemlerinde ısı yalıtımlı özel camlar kullanılmalıdır. Bu şekilde hem ısı tasarrufu sağlanır, hem de kullanım açısından daha faydalı olur. Camların yerleştirildiği profillerin paslanmaz malzemeden üretilmiş olması önemlidir. Bu sayede tüm sistem, her türlü iklim şartına karşı dayanıklılık gösterir. Kış bahçesi yapılırken kullanılacak camların tamperli ve kırılmalara karşı dayanıklı olması da gerekir. Kullanılacak camlar için farklı renk seçenekleri de tercih edilebilir. 

Kış bahçesi yapılırken kullanılan camlar katlanır ya da sürmeli olarak tercih edilebilir. Camların tek bir noktada paralel olarak toplanması ile katlanan camların bahçe içinde yer kaplama sorunu da yaşanmaz. Sürmeli camlar, yerleştiği profillerin üzerinde her iki yöne de hareket edebilir. Sistem son derece kolay kullanımı ile güç gerektirmeden açılır ve kapanır. Dekoratif açıdan çok tercih edilen kış bahçesi sistemleri, tam bir keyif alanı olmaktadır.

Kış bahçesi evlerin teraslarında ya da villalarda farklı kullanım alanları olarak tercih edilir. İşletmeler ise görüş açısı her taraftan açık olan, açık havada oturuyormuş hissi veren aydınlık bir bahçe bölümü olarak tercih etmektedir.

Atalay Cam Sistemleri Kış Bahçesi Sistemleri  konusunda profesyonel çözümler üretmektedir.


Son Yazılarımız

Cam Balkon Modelleri

Her evde, her iş yerinde bazı ürünler kullanılmaktadır. Bu ürünler, çok çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Cam balkon Modelleri bunlardan […]

Read More

İstanbul Cam Balkon

İstanbul Cam Balkon, Toplu yaşamın kaçınılmaz bir unsur olduğu günümüzde hepimizin müstakil ve bahçeli bir evde yaşamak gibi bir […]

Read More

Cam Balkon Fiyatları

Cam Balkonun Sağladığı Yararlar Nelerdir?
Hiç kuşkusuz özellikle kış aylarında balkonlarımızı kaderine terk ettiğimiz bir gerçektir. İşte bu sebeple balkonları […]

Read More